Kompleksowe usługi telekomunikacyjne

Poznaj usługi świadczone przez nas na terenie aglomeracji warszawskiej.

DZIERŻAWA WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH

Posiadamy własną sieć światłowodową o długości ponad 2000 km na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej. W zasięgu sieci znajdują się wszystkie najważniejsze centra biznesowe stolicy.

Udostępniając nasze zasoby wspieramy operatorów w dynamicznym zwiększaniu zasięgu ich sieci teletransmisyjnych.

DATA CENTER

Usługa kolokacji polega na udostępnianiu powierzchni fizycznej i infrastruktury teletechnicznej dla urządzeń telekomunikacyjnych i teletechnicznych Klienta, w profesjonalnym Centrum Przetwarzania Danych. Urządzenia umieszczane są w specjalnie przygotowanych technologicznie pomieszczeniach, w których zapewnione są stabilne warunki zasilania i parametry środowiskowe, wymagane do sprawnego i nieprzerwanego działania urządzeń IT.

Centrum danych Tel-Nap zapewnia prostotę użytkowania, bezpieczeństwo i wydajność. W ofercie znajdują się usługi kolokacji serwerów, serwerów dedykowanych, wirtualnych oraz zasobów w chmurze internetowej.

USŁUGI TRANSMISJI DANYCH I DOSTĘPU DO INTERNETU

Świadczymy usługi transmisji danych dla operatorów, zarówno w warstwie fizycznej, Ethernet, MPLS oraz IP. 
Usługi mogą być zestawiane w dowolnych konfiguracjach:

  • pomiędzy dwiema lokalizacjami znajdującymi się na terenie Polski,
  • pomiędzy lokalizacją w Polsce i drugą znajdującą się w dowolnym regionie świata,
  • pomiędzy dwiema lokalizacjami znajdującymi się poza Polską.

Zestawione z wykorzystaniem naszej usługi połączenie jest przezroczyste i może być dedykowane do przesyłania każdego rodzaju ruchu i implementacji własnych usług.

SDH.PRA

Usługa SDH.PRA umożliwia Klientom wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych w ramach sieci telekomunikacyjnej Tel-Nap i sieci innych operatorów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

W przypadku połączeń pomiędzy abonentami sieci mogą to być tradycyjne połączenia telefoniczne (głos, modem, faks grupy 3) lub połączenia transmisji danych (wideotelefon, modem, faks grupy 4). Usługa realizowana jest w technologii SDH.

BUDOWA I UTRZYMANIE

Oferujemy naszym Klientom usługi w zakresie projektowania, budowy oraz utrzymania infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej.

Wykonujemy instalacje w technologii światłowodowej i miedzianej. Nasze usługi obejmują budowę sieci wewnątrz budynków, jak i w terenie.

DORADZTWO

Oferujemy naszym Klientom usługi konsultingowe w zakresie projektowania, budowy oraz utrzymania infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej.