+48 22 350 10 15 bok@tel-nap.com

Wydarzenia ostatnich kilkunastu dni diametralnie zmieniły codzienne życie milionów ludzi oraz działalność przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W związku z sytuacją epidemiologiczną  ograniczono do minimum kontakty międzyludzkie, a tysiące osób przeszło na pracę zdalną. Przedsiębiorcy, walcząc o zachowanie ciągłości działania biznesu w radykalnie odmienionej rzeczywistości społeczno-gospodarczej, potrzebują niezawodnych rozwiązań teleinformatycznych oraz wsparcia technicznego w codziennej działalności.

 

W obliczu obecnej sytuacji zespół Grupy Telnap wychodzi naprzeciw nowym wymogom i oczekiwaniom naszych Partnerów i Klientów. Działając na rynku od ponad 23 lat, zdobyliśmy doświadczenie i możliwości które pozwalają nam włączyć się do kampanii niwelującej gospodarcze skutki pandemii COVID-19 oferując:

 

  • Możliwie najszybsze uruchomienie światłowodowych łączy backupowych, zapewniających niezależną od posiadanego łącza podstawowego, możliwość świadczenia usług na wypadek awarii, bądź konieczności szybkiego zwiększenia pasma.
  • Zwiększenie przepustowości łączy podstawowych świadczonych przez Tel-nap oraz zwiększenia oferowanego SLA na tych łączach.
  • Cięcie kosztów dostępu do Internetu – nawet 6 miesięcy po 1 zł dla nowych umów;
  • Umowy na czas nieokreślony oraz krótkoterminowe;
  • Dedykowane rozwiązania telekonferencyjne, oraz wsparcie informatyczne dla Państwa firm;
  • Usługę Anty-DDOS niezbędną dla zapewnienia stabilności w działaniu usług teleinformatycznych. Usługa ta zabezpiecza przed atakami typu DDOS.  Dzięki niej każda firma otrzymuje dostęp do statystyk i raportów dotyczących usługi, a także pewność, że procesy biznesowe przedsiębiorstw podlegają ścisłej ochronie.

 

Każdy z naszych Klientów może także liczyć na pomoc w zakresie doboru i dostawy sprzętu teleinformatycznego, niezbędnego dla zapewnienia nieprzerwanego działania biznesu. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przy skalowaniu serwerów, rozwiązań chmurowych, sprzętu do telekonferencji i wideokonferencji czy też rozwiązań backupu danych.

 

Liczymy na to, że proponowane rozwiązania pomogą Państwu w utrzymaniu efektywności i rozwoju biznesu, pomimo wyzwań z którymi musimy się zmierzyć.

 

Wspólnie damy radę!

Grupa Telnap